ליווי הריון

ההריון הוא תקופה מדהימה של שינויים גדולים המערבים את הגוף והנפש שלך.
המון התרגשות, תחושות טובות ופחות טובות – שמחה, עצב, פחד, אושר, דאגה.
הגוף והתודעה מתגייסים ליצירת חיים חדשים, מה שדורש משאבים רבים.

בתקופה זו, טיפולי מגע של רפלקסולוגיה ושיאצו מתאימים לכל אשה שרוצה זמן של מנוחה, רגיעה, חיבור לעובר ולהריון וזקוקה להתחזק פיזית ונפשית. לטיפול השפעה עמוקה על מצבך הגופני, האנרגטי והמנטלי. הטיפול עוזר להתרגל מחדש לגוף המשתנה, לעצור ולהקשיב לחיים הנוצרים, לחדד את ההקשבה לקול הפנימי ולהשיב אנרגיה לגופך בורא החיים. לטיפולים השפעה מיטיבה על כאבים בגב, כאבים במפשעות, טחורים, עצירות, צרבות, בחילות והקאות, קשיי שינה, בצקות, כאבי ראש, מצבי רוח משתנים, חולשה ועייפות, וביכולתם להשפיע לטובה על מהלך הלידה.

טיפול סובאדה בהריון הוא טיפול ייחודי לתקופת ההריון המתמקד באיזור האגן, הבטן והגב. נשים רבות מדווחות שזה אחד הטיפולים הנעימים ביותר במהלך הריון.
השיאצו משלב מגע נעים, משחרר ומרגיע באזורים שונים בגוף. טיפול שיאצו במהלך הריון מתבצע בלבוש מלא על מזרן טיפולים וכריות תומכות.
הרפלקסולוגיה מעודדת את הגוף באמצעות כפות הרגליים לחזור לאיזון ולריפוי באופן טבעי ובטוח. הטיפול מתבצע על מיטת טיפולים בלבוש מלא כאשר מטפלים ברגליים ובשוקיים.
תמציות פרחי באך מטפלות ברגשות שעולים במהלך כל ההריון. בין אם מדובר בפחד, דאגה לעובר, הסתגלות למצב החדש, תחושת בחילה וחרדות וחששות מהלידה והתקופה שאחריה.

הטיפולים שאני עושה בטוחים ויעילים במהלך ההריון.
במהלך שנותיי כמטפלת עברתי התמחויות שונות בשיטת ארויגו, שיאצו וברפלקסולוגיה בזמן הריון ורכשתי ניסיון רב בטיפול בנשים הרות.