שאלות ותשובות

כל שיטת טיפול עומדת בפני עצמה וניתן להגיע לכל טיפול בנפרד – רפלקסולוגיהשיאצועיסוי בטן (סובאדה) או פרחי באך. עם זאת, אפשר ולעיתים גם רצוי לשלב בין השיטות השונות באותו מפגש או בסדרת טיפולים.

אפשרויות לשילוב:

  • סובאדה – עיסוי בטן (לא בטיפול הראשון בשיטה) ורפלקסולוגיה  
  • רפלקסולוגיה / שיאצו עם סובאדה לסירוגין במהלך סדרת טיפולים (אפשרות זו לרוב מתאימה בתהליך כניסה להריון)
  • רפלקסולוגיה ותמציות פרחי באך
  • שיאצו ותמציות פרחי באך

בכל מקרה, אוכל לייעץ לך איזה טיפול או שילוב יכול להתאים לך. וגם תמיד אפשר לשנות מטיפול לטיפול לפי הצורך והרצון. 

הטיפולים מתבצעים בביתי, בחדר טיפולים נעים, ברחוב רחל, בצפון הישן של תל אביב. לרוב יש חניה בבניין.

בנוסף כדאי לדעת שיש לי כלב (שלא נכנס לקליניקה) – אם זו יכולה להיות בעיה.

נדיר שאחרי טיפולי רפלקסולוגיה או שיאצו יהיו תגובות שליליות.

בטיפולי סובאדה, לאחר הטיפול הראשון, הרבה פעמים יהיו ראקציות כלשהן – החל מתחושות קלות של משהו שמתעורר בבטן התחתונה ועד כאבים, עייפות קשה ומעבר לכך יכולות להיות תגובות ייחודיות לכל אשה. ברוב המקרים כל התגובות יופיעו בטווח של יומיים לאחר הטיפול ויחלפו.

הראקציות הן חלק חשוב מהטיפול כי באופן זה הגוף מעלה לפני השטח את מה שדורש התייחסות וכך מאפשר את הריפוי. מומלץ לקחת יום יומיים לאחר הטיפול בהילוך נמוך יותר כדי לאפשר מנוחה שתתמוך בתהליך. 

רבות מרגישות לא בנוח אם הן נרדמות במהלך הטיפול. אבל לא רק שמותר להירדם – הדבר רצוי ומעיד על רגיעה עמוקה, שחשובה לריפוי הגוף.

קודם כל זה תלוי בשיטת הטיפול ומטרת הטיפול. עם זאת אני מאמינה שלרוב כל אחת מרגישה מה מתאים לה ומתי.

במקרים מסוימים יהיה צורך להגיע לטיפול פעם בשבוע בהתחלה. לאחר סדרת טיפולים אפשר לרווח לפעם בשבועיים או יותר. יהיו מקרים שטיפול אחד או שניים והמשך עבודה עצמית זה מה שיתאים. ולעיתים מה שיתאים זה טיפול כל שבועיים או חודש או יותר. 

אני יכולה לעיתים להמליץ מהנסיון שלי, אבל גם יודעת שלכל אחת יש ידע פנימי לגבי מה שמתאים לה. אני תמיד משתדלת להיות קשובה ולתת את האפשרויות והחופש לבחור.

אני מאמינה מאוד בחיבור לטיפול ולמטפל/ת. חשוב שיהיה לך נוח להגיע לטיפול, שהתקשורת איתי תהיה נעימה וכמובן שהטיפול עצמו ירגיש לך נעים ומיטיב.

מקווה שהצלחת להרגיש אותי מבעד לאתר, תמיד אפשר גם להתכתב או לשוחח. וכנראה שבסופו של דבר הכי טוב לחוות טיפול כדי לדעת.  

רפלקסולוגיה ושיאצו ניתן תמיד לעשות בכל שלב שהוא במהלך טיפולי פוריות. לגבי טיפול סובאדה והתזמון של הטיפול הראשון, מומלץ לקרוא כאן בהרחבה – עיסוי בטן סובאדה וטיפולי פוריות