שיאצו

שיאצו היא שיטת ריפוי יפנית המתבצעת באמצעות מגע בכל הגוף. השם מורכב מהמילים Shi – אצבע, ו-atsu – לחץ.

השיאצו הוא טיפול מגע הוליסטי שמשפיע עלינו ברבדים רבים בו זמנית. כל לחיצה בגוף מחוללת שינוי שניתן להרגיש. זהו טיפול נעים, מחדש אנרגיות, משחרר, מרגיע ומחזק.

השיאצו יעיל בטיפול בבעיות בריאותיות שונות כהשלמה לרפואה המערבית, או במקרים בהם אין לרפואה מענה מספק – כאבי גב, בעיות עיכול, בעיות מחזור, כאבי ראש, קשיי פוריות, חולשה ועייפות וכן כטיפול מלווה לתקופת ההריון.

איך השיאצו עובד?

מטרתו של המגע שניתן בטיפול שיאצו היא להשפיע על הצ’י – אנרגיית החיים שזורמת במסלולים שונים בגוף (מרידיאנים). באמצעות השפעה על הצ’י ניתן להשיב את האיזון ולהביא ריפוי והקלה בבעיות, מחלות ומצבים שונים. לגוף כוח ריפוי טבעי, אבל לפעמים ישנם קשיים וחסימות בזרימת הצ’י בגוף. בטיפול שיאצו אני מזהה היכן ובאיזה אופן ללחוץ כדי לחולל שינוי משמעותי בגוף הפיזי והאנרגטי.

איך הטיפול מתבצע?

הטיפול נעשה על מזרן כאשר את בלבוש מלא ונוח וכולל לחיצות, מתיחות והנעות של הגוף באמצעות כפות הידיים, אצבעות, מרפקים וברכיים. מומלץ להגיע בבגדים נוחים – מכנסיים ארוכים, חולצה נעימה וגרביים נקיים. הטיפול נמשך כשעה. במסגרת סדרת טיפולים הפגישה הראשונה אורכת כשעה וחצי וכוללת תשאול. במהלך הטיפול אני משלבת שיטות שונות כגון עיסוי תאילנדי, שיטת מצונגה, קיו שיאצו, שיטת Qi and Body וכן אמצעים משלימים שונים, כמו כוסות רוח ומוקסה, לפי הצורך.

איך תרגישי אחרי הטיפול?

אחרי טיפול תרגישי שלווה ורגועה יותר, נושמת יותר בקלות,
תחושת הכאב תופחת והגוף ירגיש משוחרר יותר.

האם הטיפול מתאים בהריון?

בהחלט.
הטיפול מתאים ומומלץ לכל אשה בהריון.
על טיפולים בהריון מוזמנת לקרוא: שיאצו במהלך הריון